NAJLEPSZY START NASZYCH PŁYWAKÓW W ZAWODACH REJONOWYCH

Dnia 29.11.2017r. w Kraśniku odbył się Półfinał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pływaniu. Bardzo dobrze w zawodach zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły, dla których był to najlepszy wynik w dotychczasowych startach na tym szczeblu rywalizacji.
Historyczny awans do finałów wojewódzkich uzyskała sztafeta chłopców oraz indywidualnie Ola Szmidt, Julia Ożóg i Filip Ponczek w stylu dowolnym oraz Patryk Tylus w stylu grzbietowym.
Wyniki naszych uczniów byłby jeszcze okazalsze, gdyż nie wiele do awansu na wojewódzkie zawody zabrakło sztafecie dziewcząt oraz indywidualnie Wiktorii Szymończyk, Izie Łukasik oraz Jakubowi Parysiowi.

Miejsca naszych zawodników w poszczególnych konkurencjach

SZTAFETA DZIEWCZĄT 6 x 25 m
III miejsce w składzie
1. Ożóg Julia 7d
2. Łukasik Izabela 3b
3. Mazur Magdalena 7c
4. Małek Julia 2f
5. Szmidt Aleksandra 3b
6. Szymończyk Wiktoria 7c

 

 

 

 

 


SZTAFETA CHŁOPCÓW 6 x 25 m
II miejsce w składzie
1. Tylus Patryk 2e
2. Sajdak Jakub 7a
3. Kaproń Michał 2b
4. Podpora Patryk 2c
5. Paryś Jakub 2f
6. Ponczek Filip 7c

 

Miejsca dziewcząt indywidualnie
Styl motylkowy
- Szymończyk Wiktoria klasa 7c – 4 miejsce
Styl grzbietowy
- Podkańska Anna II b – 7 miejsce
- Wojtan Jolanta II b – 8 miejsce
Styl klasyczny
- Łukasik Izabela III b – 4 miejsce
- Azzini Sara II a – 5 miejsce
- Małek Julia II f- 8 miejsce
Styl dowolny
- Szmidt Aleksandra III b – 2 miejsce
- Ożóg Julia 7d – 3 miejsce
- Mazur Magdalena 7 c – 5 miejsce


Miejsca chłopców indywidualnie
Styl motylkowy
- Kaproń Michał II b – 6 miejsce
- Sajdak Jakub 7 a – 8 miejsce
Styl grzbietowy
- Tylus Patryk II e – 3 miejsce
- Oleszko Mateusz II a -10 miejsce
Styl klasyczny
- Wołoszyn Kamil II f – 8 miejsce
Styl dowolny
- Ponczek Filip 7 c – 3 miejsce
- Paryś Jakub II f – 4 miejsce
- Pelc Sebastian II a – 7 miejsce


W zawodach rejonowych prowadzona była także klasyfikacja drużynowa dziewcząt i chłopców, w której punktowane były wszystkie konkurencje.
Nasi zawodnicy rewelacyjnie wypadli w tej punktacji i zarówno dziewczęta jak i chłopcy stanęli na podium odpowiednio zajmując II i III miejsce na 15 szkół i startujących w rozegranych zawodach.

Opiekun: Grzegorz Sowa

1.JPG 10 (2).JPG 11.JPG 13 (2).JPG 14.JPG
15.JPG 16.JPG 17.JPG 18.JPG 19.JPG
2.JPG 20.JPG 21.JPG 22.JPG 23.JPG
24.JPG 25.JPG 26.JPG 27.JPG 28.JPG
29.JPG 3.JPG 30.JPG 31.JPG 32.JPG
33.JPG 34.JPG 35.JPG 36.JPG 37.JPG
38.JPG 39.JPG 4.JPG 40.JPG 41.JPG
42.JPG 43.JPG 44.JPG 45.JPG 46.JPG
47.JPG 48.JPG 49.JPG 5.JPG 50.JPG
51.JPG 52.JPG 53.JPG 54.JPG 55.JPG
56.JPG 57.JPG 58.JPG 59.JPG 6.JPG
60.JPG 61.JPG 62.JPG 63.JPG 64.JPG
65.JPG 66.JPG 67.JPG 68.JPG 69.JPG
7.JPG 70.JPG 71.JPG 72.JPG 73.JPG
74.JPG 75.JPG 76.JPG 77.JPG 78.JPG
79.JPG 8.JPG 80.JPG 81.JPG 82.JPG
83.JPG 84.JPG 85.JPG 86.JPG 87.JPG
88.JPG 89.JPG 9.JPG 90.JPG 91.JPG
92.JPG 93.JPG