Najlepsi z najlepszych - laureaci konkursów przedmiotowych
szkoły podstawowej i gimnazjum

 

W dniach 30 i 31 maja 2019 roku w auli Centrum Transferu Wiedzy Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II odbyła się Uroczysta Gala Podsumowania Konkursów Przedmiotowych organizowanych w roku szkolnym 2018/2019 przez Lubelskiego Kuratora Oświaty we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Gospodarzem uroczystości, która miała na celu uhonorowanie laureatów konkursów przedmiotowych, podziękowanie nauczycielom oraz dyrektorom szkół za pracę dydaktyczną i wychowawczą z uczniami, była Pani Teresa Misiuk - Lubelski Kurator Oświaty.

Wszyscy laureaci, ich opiekunowie i dyrektorzy wyróżnionych szkół otrzymali dyplomy i nagrody książkowe wraz gratulacjami i życzeniami sukcesów w kolejnych konkursach.

 
190530-145722-213.jpg 190531-111133-039.jpg 190531-112726-102.jpg DSC_0435.jpg DSC_0437.jpg
DSC_0439.jpg DSC_0442.jpg DSC_0450.jpg DSC_0454.jpg DSC_0455.jpg
DSC_0463.jpg DSC_0464.jpg DSC_0465.jpg DSC_0467.jpg DSC_0468 copy.jpg
DSC_0477.jpg DSC_0479.jpg DSC_0483.jpg DSC_0485.jpg  

 Na Galę została zaproszona dyrekcja Publicznej Szkoły Podstawowej
 z Oddziałami Integracyjnymi im.  J. Zamoyskiego w Janowie Lubelskim oraz laureaci konkursów ze swoimi nauczycielami:

 

GIMNAZJUM

UCZEŃ

KONKURS

NAUCZYCIEL

   Kiszka Mikołaj- kl. 3f

   Konkurs chemiczny

   Konkurs matematyczny

   pani Zofia Zezulińska

   pani Joanna Rosińska

   Moskal Jakub - kl.3d

   Konkurs chemiczny

   pani Zofia Zezulińska

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

UCZEŃ

KONKURS

NAUCZYCIEL

   Zielonka Emilie- kl. 7e

   Konkurs języka francuskiego

   pani Grażyna Kras

              

Konkursy kuratoryjne z pewnością należą do najbardziej prestiżowych i sukcesy na szczeblu wojewódzkim stanowią potwierdzenie szerokiej wiedzy uczniów, a tytuł laureata otwiera im drogę do najlepszych szkół średnich.

 Na wyróżnienie, oprócz wyżej wymienionych laureatów, zasługują także tegoroczni finaliści: 

 

GIMNAZJUM

KONKURS

UCZEŃ

NAUCZYCIEL

   Konkurs matematyczny

   Moskal Jakub- kl. 3d

   pani Urszula Golec

   Konkurs fizyczny

   Kiszka Mikołaj- kl. 3f

   pani Elżbieta Nowakowska

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

KONKURS

UCZEŃ

NAUCZYCIEL

   Konkurs geograficzny

   Rosiński Antoni

   pani Bożena Mędrek

   Konkurs matematyczny

   Jednac Kinga

   pan Jacek Golec

   Konkurs matematyczny

   Rosiński Antoni

   pani Katarzyna Orzeł

   Konkurs matematyczny

   Tomecka Anna

   pani Dorota Styk

   Konkurs polonistyczny

   Ponczek Filip

   pani Ewa Wiechnik

 Uczniom i nauczycielom serdecznie gratulujemy.

Dyrekcja szkoły